Nederlandsche Briard Club

Keurmeester:

Emmanuel Yannakis (F):                      Reuen
Godelieve de Wit-Bazelmans (NL):      Teven

REUEN

Baby klas
1 VB    NORWAY’S KING TIAMO DU MANOIR NOBLE  BESTE BABY
2 VB    NEVER SAY LATER DU MANOIR NOBLE
3 B      NILSSON DU MANOIR NOBLE
4 B      DADDY COOL VOM HERTHASEE

Jeugd klas
1 U     ISHA DU JARDIN BORENZI     BESTE JEUGD REU
2 U     MILORD-HÉRAUT  DU LION D’ORANGE
3 ZG   IVAN JARDIN BORENZI
4 ZG   FOSTEBRIE DIVINE EDITION
xxU     SERENDIPIA AT BRIEDAZLED DE LOS NIEGOS       (tijdens plaatsing niet meer aanwezig)
xxZG   IGOR DU JARDIN BORENZI

 

Selectie

GESELECTEERD
U     FOSTEBRIE MAGIC STAR
U     LUCIANDEX VAN HET KLOTZICHT
U     ICI LE ROYAL DE LA FAGNE D’OR
U     KING LOUIE  DU MANOIR NOBLE      BESTE REU

NIET GESELECTEERD
U     FOSTEBRIE DREAM
U     FOSTEBRIE JUST DIVINE
U     KYANZIDANE DU LION D’ORANGE
U     ABILOU POUR LE SOURIRE DES ÉTOILES
U     FRANKY DE L’OREILLE NOIRE
U     MANOURI DU JARDIN DES COLOMBIÉRES
U     KUWAMACHO DU MANOIR NOBLE
ZG   FRYA FRESENA`S YANNIK NOIR
ZG   CARTIER MONZERAT ISKAN
ZG   KANTU DU MANOIR NOBLE
ZG   KHISMO DU MANOIR NOBLE
ZG   CANIS FEROX CURRY
ABS AMERIGO LE ROI DE MON COEUR (N)

 

TEVEN

Baby klas
1 VB   NO MERCY DU MANOIR NOBLE   BESTE BABY

Puppy klas
1 VB   NOUVELLE PRADA NOIR VAN HET  KLOTZICHT   BESTE PUP
2 VB   GEMEAU PIA ZADORA
3 VB   JADORE DIOR JARDIN DE SEIGLE
4 VB   BRIEDAZLED BI BOREALIS

Jeugd klas
1 U     INDIRA BIJOU DU CHAMP MARTAGON    BESTE JEUGD TEEF
2 U     ILLUSION VOM JUNIMOND
ABS    FOSTEBRIE TRUE DESTINY

 

Selectie

GESELECTEERD
U     X’TREME BIJOU DALIDO
U     FOSTEBRIE DESIRE
U     FOSTEBRIE RENAISANCE AT LAVENDALE  BESTE TEEF SELECTIE – BESTE BRIARD SELECTIE
U     BLACK PEARL DU TCHIBO D’EBÈNE
U     LADY GAGA VAN HET  KLOTZICHT
U     CANIS FEROX CONFIDENCE IN VIOLET
U     KSHAN SPIRIT OF NOUVION
U     IL POLPETTA DES CHARMANTES CRAPULES
U     NYOTA LATTÉE DU LAC DE ST. LEON

NIET GESELECTEERD
U     XOUMA ROMANI
U     RUBY SWEET DALIDO
U     MA-CHA-HEE DEL DESPERADÓ
U     BASIMA DU TCHIBO D´EBÉNE
U     ELOISE DE L’OREILLE NOIRE
U     GRACIA NORA LE BERGER DE LA RUCHE
ZG   HARISSA DU HAUT CAILLOU
ZG   HIRSUITE DU JARDIN BORENZI
ZG   HALEY ANNA DU JARDIN BORENZI
ZG   GINGEMBRE DE LA FAGNE D’OR
ZG   KARTOUCHE DU LION D’ORANGE
ZG   GIULIA GAYA DU CHATEAU D’ASTARTE
ZG   FRYA FRESENA’S ANNA SAMANTHA
ABS XIN-XSUSHI ROMANI
ABS MATA HARI DU MANOIR NOBLE