Nederlandsche Briard Club

Keumeesters:

Elia Alia (E ):                           Alle reuen en Puppyklas teven
Rob Douma (NL):                  Alle teven behalve de Puppyklas

Reuen

Baby klas

XB          HAMLET DU JARDIN BORENZI
VB          HERMES HANNIBAL DES DUNES BLONDES
VB          HUMMER DU JARDIN BORENZI
VB          HOCKY NOEL DU CHAMP MARTAGON

Puppy klas

1VB        LUCIANDEX VAN HET KLOTZICHT

Jeugd klas

1U          UNIQUE BLACK JACK DALIDO
2U          ARTHUR DOUREBRIE
3U          KING LOUIE DU MANOIR NOBLE
4U          FREDERICK BADRIA’S DARLING
XU          AMIGO MIO DE LA LUNA LOCA
XU          KHISMO DU MANOIR NOBLE
XZG        HERLOT DU HAUT CAILLOU
XZG        HIGHWAY HARLEY VOM HOF 3 EICHEN
XZG        HIBOU DU HAUT CAILLOU
XZG        HARVEY GHANDI DU JARDIN BORENZI

Tussen klas

1U          KUWA MACHO DU MANOIR NOBLE
2U          KODAEGYPT DU MANOIR NOBLE
3ZG       OAKLEY DES COPAINS DE DON JUAN
4ZG       FIDEL DU CHAMP MARTAGON
XZG       BLACKBEARD VOM HERTHASEE

Open klas

1U          MATISSE DES COPAINS DE DON JUAN
2U          FRYA FRESENA`S UMMO
3U          HAMLET VOM WILDEN WEIDENWALD
4U          JONES VAN HET KLOTZICHT
ABS        ESPECIALLY FOR YOU DES PLAINES DE BROTONNE

Fokkers klas

1U          ZAMBUCA DJ-DROGBA  DUBBEL CAC – BESTE REU – BESTE ZELFGEFOKTE BRIARD – BESTE NEDERLANDS GEFOKTE BRIARD LID VAN DE NBC

Kampioens klas

1U          CH. SEL. ARC NOU`NOURSETTE
2U          CH. DJINN NOIRAUD VD BOKSENBERG
3U          CH. SEL. FIDEL DES ENFANTS DES PIERRAILLES
4U          CH. CARLOS VON DEN MONDENKINDERN
XU          CH. SEL. ROAMING DALIDO
XU          CH. ABILOU POUR LE SOURIRE DES ÉTOILES
ABS        CH. FOURCAS DU PRÉ ÉTENDU
ABS        CH. ESCOTT AMBER ROUTE

Veteranen klas

1U          ASTAIR DES CHARMANTES CRAPULES  BESTE VETERAAN

Teven

Baby klas

VB          HIRSUITE DU JARDIN BORENZI
VB          HONEREÉ FÉERIQUE DES DUNES BLONDES
VB          L’HONORABLE CHICHI DU PRÉ ÉTENDU
VB          HELOUIS HEUEUSE DES DUNES BLONDES
VB          POCAHONTAS ENFANT PAR LA GARRIGUE

Puppy klas

1VB       LADY GAGA VAN HET  KLOTZICHT  BESTE PUP
2VB       LYMA XANHTA VAN HET  KLOTZICHT
3VB       L’EVOQUE VAN HET KLOTZICHT
ABS       HARMONY OD LABÍČKA

Jeugd klas

1U          HUYEN HAIBIBI AYOKA VAN DE BOKSENBERG
2U          UNIQUE BEAU DALIDO
3U          FEE ZAZOU VOM SONNENBLUMENHOF
4U          GIVRY GINGER LA JEUNESSE DE VALENCE
XZG        BASIMA DU TCHIBO D´EBENE
XZG        HINDE DU HAUT CAILLOU
XZG        KICHEA CALU DU MANOIR NOBLE
XZG        KAYLEY VAN HET  KLOTZICHT
XXG        HARISSA DU HAUT CAILLOU
NTB       GWEN VOM WANDERSMANN
DISK      GRACIELLA BIJOU DU CHAMP MARTAGON
ABS        HANNAH KARINA DU JARDIN BORENZI
ABS        NO CHANCE TO LOSE MORAVIA CAMPANELLA

Tussen klas

1U          GRACIA NORA LE BERGER DE LA RUCHE
2U          ANTIGUA`S FLEUR AU VOYAGE DE LA VIE
3ZG        KELSEY DU PONT DE LA SAMBRE
4ZG        KALYPSO DU MANOIR NOBLE
XZG        GENTILLE DU CHAMP MARTAGON
ABS        GOLDY KAYA LE BERGER DE LA RUCHE

Open klas

1U          EUROPA DU VAL DE MEOUGE  RES CAC
2U          ESMINA DALIDO DE LOS NIEGOS
3U          ADORE NOIRE DU MAS DE SARABANDE
4U          GALETTE DU PRÉ ÉTENDU
XU          BELLAVITA DE LA MAISON DES FOLIES
XZG        AIVY VOM FORSTHAUS PAPENBERG
XZG        ELLE-BICHETTE DE LA TOUR DU BAILLY
XZG        FAGANNE LE BERGER DE LA RUCHE
ABS        NOIR PEPPER ENFANT PAR LA GARRIGUE
ABS        TRIANN´S SOMETHING SPECIAL 4 MC

Fokkers klas 

1U          CH. ANNA BELLE COEUR VOM FORSTHAUS PAPENBERG
2U          SWEET SASHA DALIDO
3ZG        DUCHESSE DU JARDIN BORENZI

Gebruikshonden klas

1U          CH. ELFI DU MANOIR NOBLE

Kampioens klas

1U          CH. AURELIE LE BEAU VOYOU  DUBBEL CAC – BESTE TEEF – BOB
2U          CH. IDYLLE DU DOMAINE BEAU-REGARD
ABS        CH. ZAMBUCA DEJA-VU LUTECE

Veteranen klas

1ZG        DOMAINE DE L’HEURE BLEUE VADONNA